linkedin-iconinstagram-iconfacebook-icon

Dołącz

Wilanów, Polska
Dom na sprzedaż
2 450 000 PLN
10 938 PLN/m²
Metraż: 224.00 m² Liczba pokoi: 6 Liczba sypialni: b/d
Rok budowy: b/d Piętro: b/d Nr oferty: 7795412

Opis nieruchomości

Na sprzedaż ekskluzywna połowa bliźniaka o powierzchni 224 m. Działka 600 m. Budynek 2 kondygnacyjny

Wysokość pomieszczeń na parterze 300 cm. Zaprojektowany na własne potrzeby - projekt indywidualny. Ogrzewanie domu oraz wody zasilane przez pompę ciepła / możliwość podłączenia gazu ogrzewanie podłogowe (również w garażu). Duże okna zapewniające świetne doświetlenie domu. Media: prąd, kanalizacja, woda, światłowód

W bryle budynku garaż na dwa stanowiska. Dodatkowo możliwość parkowania samochodów przed domem

Parter

JADALNIA + SALON 31,40 m

KUCHNIA 10,31 m

GABINET 12,12 m
KOTŁOWNIA 5,38 m
GARAŻ 40,68 m - na 2 samochody
ŁAZIENKA 4,43 m

Piętro

ANTRESOLA 13,13 m
POKÓJ 1 15,38 m
POKÓJ 2 16,21 m
GABINET 5,73 3,9 m
SYPIALNIA 19,16 m
GARDEROBA 4,99 m
ŁAZIENKA 7,42 m
PRALNIA 5,44 m
ŁAZIENKA 12,87 m

Zdjęcia/rendery przedstawiają przykładową możliwość aranżacji domu i ogrodu przez nabywcę

Budynek będzie do wykończenia - wszelkie szczegóły do ustalenia podczas negocjacji/rozmów.

Loading Map

LOMPERT Premium Real Estate Sp. z o.o.
Al. Rzeczypospolitej 18 lok. 145
02-972 Warszawa

partnerzy mls   partnerzy wspon